Nušvito „Apartamentai kopose” laiptinės

Džiaugiamės, kad jau realizuotas „Apartamentai kopose” laiptinių apšvietimo projektas. Greta plačiausio Lietuvos paplūdimio esančiuose naujuose butuose įsikūrusius gyventojus  ir labai vėlyvą vakarą pasitiks šviesios laiptinės.

Greitu laiku įrengsime lauko apšvietimą kieme. Norime, kad antrus namus prie jūros turintys gyventojai mėgautųsi jaukiais vakarais ir grožėtųsi unikaliai apželdintu kiemu net ir gerokai po saulėlydžio. Na o pasitikti saulėlydį paplūdimyje daug laiko neprireiks –  iš „Apartamentai kopose” pasieksite paplūdimį vos per 5 minutes pėsčiomis.

Jau netrukus gyventojams bus patogiau ir laikyti dviračius kieme – įrengsime tam skirtus stovus. O argi galėtų būti kitaip, kai dviračių takas irgi yra prie pat Jūsų buto pajūryje? Paplūdimys, dviračių takas, ramybė ir unikaliai apželdintas kiemas – viską rasite „Apartamentai kopose”. Šią vasarą ir saulę rodos galėtume garantuoti 🙂

Dar neišsirinkote savo buto pajūryje? Skambinkite tel. 8 687 39883, užsukite į „Apartamentai kopose” ir išsirinkite savo būstą prie plačiausio Lietuvos paplūdimio.