„Nuovos“ kolektyvas lankėsi tarptautinėje parodoje

Praeitą savaitę „Nuovos“ kolektyvas lankėsi tarptautinėje parodoje-konferencijoje „Travel Technology Europe“. Londone vykusiame renginyje „Nuovą“ atstovavo „Centre Hotel“ viešbučio direktorė Gintarė Vizgaitytė ir marketingo vadybininkė Gabrielė Palubeckytė. Merginos užmezgė daugiau nei 50 kontaktų su tarptautinėmis įmonėmis, išklausė seminarus apie marketingo ir turizmo tendencijas bei susipažino su naujausiomis technologijomis.

„Tai vienas svarbiausių marketingo ir turizmo technologijų renginių Europoje. Nekantraujame į „Nuovą“ parvešti ne tik novatoriškas idėjas marketingo vadybai, bet ir konkrečias inovacijas viešbučio valdymui“, – sakė G. Palubeckytė. Intensyvioje darbotvarkėje įmonių grupės darbuotojos turėjo laiko ir įvertinti Londono urbanistiką.

„Londonas sužavėjo įvairiaspalve urbanistika – čia dera kelis šimtmečius gyvuojantys pastatai su šiuolaikiškais dangoraižiais. Viską vainikuoja įspūdingas apželdinimas, suteikiantis jaukumo ir leidžiantis užsimiršti, kad tai vienas didžiausių pasaulio miestų. Turėti tokį urbanistikos pajautimą, dirbant su nekilnojamuoju turtu, yra ypač svarbu“, – prisiminė G. Palubeckytė.