Kviečiame į atvirus namus „Apartamentai kopose“!

Jeigu ieškote antrų namų Lietuvos pajūryje, kuriuose jaustumėtės lyg ramybės oazėje – girdėtumėte jūros bangų ošimą, namuose tvyrotų gaivus pušyno aromatas, o iki jūros nueiti šviesiu pajūrio smėliuku užtruktų vos keleta akimirkų – atvykite susipažinti su kvartalu “Apartamentai kopose”. Iki jūros čia tik 50 metrų!

Šeštadienį Jus pasitiks mūsų pardavimų atstovai, kurie supažindins su nuostabiame gamtos kampelyje įsikūrusiu kvartalu. Jums pristatysime projektą ir jo pagrindinius privalumus, tačiau neabejojame, kad privalumus jau būsite pastebėję ir patys!

Tai išskirtinis vizitas į “Apartamentus kopose” – apsilankiusiems atvirų namų dienoje ir per 10 dienų įsigijusiems butą padovanosime virtuvės baldų komplektą, pritaikytą Jūsų išsirinktam butui.* Būtina išankstinė registracija el. paštu info@nuova.lt arba telefonu +37068739883, kuriuo kalbėsite su Pranu Sindaravičiumi – projekto vadovu bei pardavimų atstovu, kuris maloniai atsakys į visus klausimus apie „Apartamentus kopose“.

Jūsų lauksime rugpjūčio 26 d. nuo 10.00 iki 17.00 val. adresu Jūros g. 30B, Šventoji.

Iki susitikimo šeštadienį!

* Visa informacija apie virtuvės baldų komplektaciją bei modelį suteikiama asmeniškai atvirų namų dienos metu arba paskambinus telefonu +37068739883.