Geriausias vasaros laikas – savo namuose

Pilnai pabaigtame pirmąjame name sėkmingai kuriasi naujakuriai. Pirmojo aukšto gyventojas Vaidas šiuo metu baigia įsirengti namus ir nekantriai laukia buto pabaigtuvių. Paklaustas, kodėl pasirinko „Apartamentus kopose“ jis nusijuokė ir vaizdingai papasakojo kaip

ankščiau atostogaudamas Šventojoje ruošdavosi su šeima prie jūros: „išsiruošti su šeima prie jūros užtrunka nemažai laiko kol susikrauni visus daiktus, kurių gali prireikti leidžiant laiką pliaže: rankšluosčiai, skėtis nuo saulės, dekis, smėlio žaislai, knygos ir žurnalai, sumuštiniai ir kitas maistas, gėrimai… Ir eini apsikrovęs „tašėm“ link pajūrio keliolika minučių. Ir neduok Dieve pamiršai kažką!“. Vaidas džiaugiasi, kad dabar gyvens prie pat jūros kranto ir viskas bus kur kas paprasčiau bei komfortiškiau.

Kol pirmojo namo gyventojai savo naujuose namuose aktyviai ruošiasi vasaros sezono atostogoms, antrajame name vykdomi statybų pabaigos darbai. Lauko fasadas antrajame name jau pilnai pabaigtas, o dailios maumedinės terasos laukia naujakurių. Iki antrojo namo pabaigtuvių liko koridorių apdaila bei paskutiniai dalinės butų apdailos darbai.

Abu namus jungianti laiptinė jau išbetonuota, čia sumontuoti išoriniai turėklai. Beliko tik laiptinės apdailos darbai bei sumontuoti

vidinius turėklus. Kvartalo parkavimosi aikštelėje sumontuotos stoginių konstrukcijos. Čia įrengtose dviratinėse-sandėliukuose galėsite laikyti savo dviračius bei vandens sporto inventorių. Po šiomis stoginėmis nuo saulės, lietaus ar sniego bus įrengtos vietos ir jūsų automobiliui.

Namus supanti aplinka sparčiai gražėja. Pasodinti pirmieji medeliai, netrukus bus sodinamas taip laukiamas botanikos sodas su jūros klimatui pritaikytais gėlynais bei kitais augalais. Gyvendami „Apartamentuose kopose“ galėsite mėgautis jūros ošimu, kvėpuoti šalia esančio pušyno gaiva bei mėgautis ypatingais augalais, kurie augs prie pat jūsų atostogų namų.

Ar jau išsirinkote sau atostogų namus, kurie jūsų lauks kiekvieną darbo bei savaitgalio dieną? Jei renkatės būstą ir norite apsilankyti „Apartamentuose kopose“ paskambinkite man – sutarsime Jums patogų laiką.

P.s. – kvartale galite rinktis pilnos bei dalinės apdailos butus!

Pranas Sindaravičius
Projekto vadovas ir atstovas
+370 61630092