Gėlynų jūra ir laimingi pirmieji gyventojai

Abiejuose kvartalo namuose statybų darbai beveik baigti. Liko 3 paskutiniai štrichai: namus jungiančioje laiptinėje sumontuoti porankius, pab

aigti pakopas bei antrojo namo koridoriuose sumontuoti šviestuvus.

Statyboms baigiantis sparčiai tvarkoma kvartalo aplinka. Kvartale išklota 90 proc. trinkelių. Netrukus bus baigtos autostoginės, kurios apsaugos gyventojų automobilius nuo saulės bei sniego. Kvartalas puošiamas daugybe augalų rūšių.

Jūros gatvės praeiviai dažnai domisi netradiciniu kvartalo apželdinimo sprendimu bei augalų grožiu ir įvairove. Kvartale suprojektuoti atskiri gėlynai, kurių plotas 492,1 kv.m., gyvatvorės – 502,1 kv.m., krūmų masyvai – 285 kv.m. Vienas iš svarbiausių kvartalo akcentų – formu

ojama šilokais želdinta kalvelė su apželdintais automobilių stoginių-dviratinių stogais.

Modernios stoginės saugos automobilius, atskirs gyvenamąją erdvę nuo parkavimo aikštelės ir atliks estetinę funkciją. Formuojama žalioji kalvelė su želdintais stogais, pirmųjų aukštų gyventojams vizualiai uždengs parkingo aikštelę, o aukšteniuose aukštuose gyvenantiems leis pro savo langą grožėtis žaliuojančiais stogais.

Atsižvelgiant į kvartalo charakterį ir specifiką, parinkti geriausiai jūrinio klimato augimo sąlygas atitinkantys augalai. Iš jų formuojami gėlynai, vizualiai pridengiantys ir atskiriantys pirmųjų aukštų mažuosius kiemelius. Daugiamečių žolinių augalų asortimente vyrauja viksviniai augalai ir ilgai žydinčios, priežiūros mažai reikalaujančios gėlės: šluotsmilgės, lendrūnai, šalavijai, liatriai, katžolės, ežiuolės, viduviai, perovskijos, barzdūnai, gludai, poavižės ir kt.

„Apartamentai kopose“ alsuoja gyvybe ne tik dėl kvartalą gražinančių darbininkų, bet ir dėl butuose įsikėlusių naujakurių, kurie atsipalaidavę džiaugiasi puoselėjama aplinka bei su nekantrumu laukia pilnų kvartalo pabaigtuvių. Statybų aikštelės vadovė Laimutė Dekienė sako, jog smagu matyti gyventojus, besimėgaujančius laisvadieniais namuose prie jūros, malonu iš ryto pasisveikinti bei matyti kaip jie geria kavą savo namų terasose.

Kvartale „Apartamentai kopose“  butai parduodami su pilna arba daline apdaila. Jeigu norite apžiūrėti kvartalo butus ir išsirinkti sau svajonių namus prie pat jūros, skambinkite!

 

Projekto vadovas ir pardavimų atstovas
Pranas Sindaravičius
+370 687 39883