Butas pajūryje tobulam Jūsų vasaros poilsiui

Ieškote buto pajūryje? Aplankykite „Apartamentai kopose” – vos 50 metrų nuo plačiausio Lietuvos paplūdimio esančius naujus butus. Unikalios architektūros būstus supa įstabiai apželdinta aplinka. Kasdienį džiaugsmą Jums teiks jūros artumas bei greta esantis dviračių takas.

„Apartamentai kopose” parduodamus butus pajūryje rasite čia.

Jūros gatvės praeiviai dažnai domisi netradiciniu kvartalo apželdinimo sprendimu bei augalų grožiu ir įvairove – užsukite ir Jūs! Skambinkite 8 687 39883 ir galbūt „Apartamentai kopose” taps antrais Jūsų namais prie jūros…

Kvartale suprojektuoti atskiri gėlynai, kurių plotas 492,1 kv.m., gyvatvorės – 502,1 kv.m., krūmų masyvai – 285 kv.m. Vienas iš svarbiausių kvartalo akcentų – šilokais apželdinta kalvelė su apželdintais automobilių stoginių – dviratinių stogais.

Modernios stoginės saugo automobilius, atskiria gyvenamąją erdvę nuo parkavimo aikštelės ir gražina aplinką. Žalioji kalvelė su želdintais stogais pirmųjų aukštų gyventojams vizualiai uždengia parkingo aikštelę, o aukšteniuose aukštuose gyvenantieji gali pro savo langą grožėtis žaliuojančiais stogais.

Atsižvelgiant į kvartalo charakterį ir specifiką, parinkti geriausiai jūrinio klimato augimo sąlygas atitinkantys augalai. Iš jų formuojami gėlynai, vizualiai pridengiantys ir atskiriantys pirmųjų aukštų mažuosius kiemelius. Daugiamečių žolinių augalų asortimente vyrauja viksviniai augalai ir ilgai žydinčios, priežiūros mažai reikalaujančios gėlės: šluotsmilgės, lendrūnai, šalavijai, liatriai, katžolės, ežiuolės, viduviai, perovskijos, barzdūnai, gludai, poavižės ir kt.

Kvartale „Apartamentai kopose“  butai parduodami su pilna arba daline apdaila. Skambinkite 8 687 39883 ir galbūt „Apartamentai kopose” taps antrais Jūsų namais lietuviškame pajūryje…