Ar būstas gali pagerinti gyvenimo kokybę?

Gyvename skubos, įtampos ir streso amžiuje, tačiau džiugu, kad sąmoningi žmonės vis labiau pradeda rūpintis savo gyvenimo kokybe. Tai labai jaučiame savo versle. Vystydami gyvenamojo būsto projektus, gyvenimo kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Svarbu gyventi ne tik kokybiškai pastatytoje, bet ir patogioje, saugioje, estetiškoje aplinkoje. Visuose vystomuose projektuose ne statome namus, bet kuriame gyvenimo būdą ir namų dvasią.

Labai svarbu rinktis būstą pagal šeimos gyvenimo būdą – įvertinti fizinį šeimos aktyvumą, šeimos narių užimtumą, laisvalaikio praleidimo pomėgius. Dar pasitaiko atvejų, kai atėję pirkti būsto žmonės renkasi tarp buto mieste ir kotedžo užmiestyje, nes pagrindinis jų kriterijus yra kaina. Tačiau iš tiesų tokie pirkėjai neįvertina šeimos poreikių ir taupo būsto kainą aukodami gyvenimo kokybę.

Svarbu 24 paros valandas išdalinti prasmingai, o sveikiausia yra „trijų aštuoniukių“ formulė – 8 val. miegui, 8 val. darbui ir 8 val. poilsiui. Tačiau poilsio samprata yra gana skirtinga – vieni ilsisi prie TV ekrano, kiti – pjaudami žolę, treti – važiuodami dviračiu.

Pajūryje statomame kvartale „Apartamentai kopose“ formuojame dekoratyviais augalais apželdintą kalvą, po kuria „slėpsime“ automobilius ir dviračius. Tokiu sprendiniu kuriama akiai maloni jauki ir estetiška aplinka, kurioje ramu ir gera ilsėtis.

Liuda ZNAIDAUSKIENĖ, „Nuova” įmonių grupės rinkodaros vadovė