„Apartamentai kopose“ nestokos naujovių

Žiema – tinkamiausias metas svajoti apie vasaros atostogas, rytinę mankštą paplūdimyje, gintaro rinkimą su mažyliais, saulės palydėjimą kopose ir raminančią bangų mūša prieš užmiegant. Tai ne romantinio filmo scenarijus, o kasdienybė naujoje ramybės oazėje – tarp Palangos ir Šventosios besikuriančiuose „Apartamentuose kopose“.

Vieta stebina ir visko mačiusius

Kvartalas kuriasi 50 m nuo jūros esančioje vietoje. Namų kompleksą nuo paplūdimio skiriantis pušynas yra ne tik jodo dozė imunitetui, bet ir puiki išeitis visiems, mėgstantiems pajudėti – pėsčiųjų ir dviračių take galima sutikti ir riedlentininkų, ir šiaurietiško ėjimo entuziastų. Tuo tarpu vandens sporto mylėtojus džiugina vienas plačiausių paplūdimio ruožų Lietuvos pajūryje.

Tarp vasaros sostine tituluojamos Palangos ir vaikystės dvasią išsaugojusios Šventosios įsikūręs kvartalas turi puikų susisiekimą su abiem miesteliais. Nuo Palangos nutolęs vos 15 minučių, o nuo Šventosios – penkiomis minutėmis automobiliu, kvartalas iš abiejų miestelių lengvai pasiekiamas ir dviračiais.

viz1_1200_600

Kvartalas nestokoja naujovių

Iš keturių mažaaukščių namų sudarantį kvartalą sups ne tik natūralus pajūrio peizažas, bet ir inovatyviai apželdintas kiemas. Moderniai įrengta stovėjimo aikštelė bus paslėpta po apželdinta kalva. Kalvos sodelis atliks saugojimo funkciją ir, natūraliai įsiliejantis į Pabaltijo gamtą, lepins akis. Lietuvos NT rinkoje apželdintos požeminės stoginės yra naujiena, kuri kvartalui suteikia estetišką vaizdą.

Itin mažus mokesčius užtikrins autonominis kolektorinis šildymas ir galimybė kiekviename kambaryje reguliuoti šilumą. „Protingo namo“ sistema leis mobiliąja aplikacija valdyti šilumą net esant šimtus kilometrų nuo antrojo būsto. A klasės garso sistema užtikrins, kad naujakuriai gyventų savo, o ne kaimynų gyvenimus.

Įvairiapusiška kaimynystė

Nuo 37 iki 66 kv.m ploto esantys butai subalansuoti įvairiam gyvenimo būdui. Mažyliams čia bus įkurta erdvi žaidimų aikštelė. O aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems naujakuriams nereikės sukti galvos dėl sporto salės – jų lauks privatus treniruoklių aikštynas po atviru dangumi.

„Kvartalo kaimynystė – labai įvairi. Keletą butų įsigijo šeimos su mažais vaikais, kurios nori turėti saugų kampelį atostogoms, valgo tik namuose pagamintą maistą ir suvokia natūralumo, kokybės bei lėtojo laiko svarbą. Taip pat apartamentus perka vyresnio amžiaus žmonės, kuriems labiausiai imponuoja patogumas, mėgavimasis lietuviška vasara ir „Nerijos“ ansamblio apdainuota jūra.

Tarp klientų turime ir jaunuolių, kurie laisvalaikį pašvenčia vandens sporto teikiamiems malonumams. Tokie klientai nuolatos užsiėmę, todėl antrajame būste lankysis spontaniškai. Jiems svarbu jausti ir Palangos teikiamų pramogų pulsą. Ką tik prisidėjo ir dar viena kaimynų grupė – asmenys, pasirinkę šį būstą kaip pirmąjį. Sveikiname tokius pirkėjus, dėl ekonomiškai naudingiausio varianto išsirinkimo,“ – sakė projekto vystytojo „Nuova“ įmonių grupės marketingo vadybininkė Gabrielė Palubeckytė.